0
Dite
:
0
Ore
:
0
Minuta
:
0
Sekonda

Nga përfundimi total i ndërtimit

Galeria Roma

Galeria Roma është një rezidencë luksoze që ndërthur vendndodhjen perfekte, cilësinë superiore dhe arkitekturën moderne për të ofruar përvoja unike të të jetuarit dhe të bërit biznes.

Teknologjitë e fundit dhe materialet premium nga markat më prestigjioze në tregun e ndërtimit janë implementuar për ta bërë Galeria Roma një ndërtesë të klasit të parë. Tek Galeria Roma, ambjentet e banimit dhe hapësirat komerciale ndërthuren për të sjellë një koncept të ri te stilit të jetesës urbane në qendër të Tiranës.

Lexo më shumë

Njësi në shitje

Zbuloni më shumë rreth Galerisë Roma duke klikuar në imazhin më poshtë

Njesi Biznesi

Penthouse

Apartamente

Palestër

Recepsion

Ambjent për fëmijë

Projekti

Një vend, shumë shërbime

Ajo që ne ofrojmë janë hapësira luksoze komerciale, banimi dhe parkimi, si dhe shërbime të tjera te ndërthurura në një vendodhje strategjike, për ta bërë Galeria Roma destinacionin e ardhshëm më të preferuar në Tiranë.

Arti dhe kultura, bizneset dhe jetesa ekskluzive bashkohen në një atmosferë bashkëkohore tek Galeria Roma për të zbuluar kënaqësinë e jetës së përditshme urbane.

Lexo më shumë
Rezidence luksoze ne Tirane

Vendndodhja

Aty ku minutat kanë rëndësi 

Një residencë luksoze në një nga zonat më ekskluzive të Tiranës, në zemër të Rrugës së Kavajës. Vendndodhja qendrore ju lejon të arrini ne pak minuta shërbimet kryesore të zonës dhe të qytetit. 

Galeria Roma ndodhet vetëm 3 minuta larg nga qendra e Tiranës, 4 minuta nga Rruga e Durrësit dhe 5 minuta nga 21 Dhjetori.

5 minuta
nga Sheshi Skenderbej

6 minuta
nga 21 Dhjetori

5 minuta
nga Rr.Myslym Shyri

4 minuta
nga Rr.Durresit

Partnerët

Zhvilluar nga

Texas Development & Daton Construction
Projektuar nga

Atelier 4